Nieuwe hoofdtrainer vv Bargeres !

13 januari 2018 Nieuws

vv Bargeres heeft voor het komend seizoen een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Na de mededeling van Harmannus dat hij er na dit seizoen mee stopt is het bestuur direct op zoek gegaan naar een waardige opvolger. Met de 42 jarige Aryan Doldersum heeft Bargeres een fantastische trainer binnen gehaald. Zijn enthousiasme en heldere kijk op het huidige voetbal heeft ons overtuigd om voor Aryan te kiezen. De gesprekken die zijn gevoerd met het bestuur, spelers en technische staf hebben dan ook geleid tot een unaniem besluit, welke van beide kanten als zeer fijn ervaren wordt. We wensen Aryan een fantastisch seizoen bij vv Bargeres.

Het bestuur.

 

Plaats een reactie

De reacties zijn gesloten.

Postadres: VV Bargeres - Ruinerbrink 198 - 7812 RM Emmen
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen