NIEUWE KEEPERSTRAINER VV BARGERES

07 augustus 2018 Nieuws

Per direct heeft vv Bargeres zijn technische staf versterkt met de komst van een nieuwe keepertrainer.

 

 

Ik zal me even voorstellen……

Ik ben Bert Menke, 40 jaar, en de nieuwe keeperstrainer van vv Bargeres. Ik ben geboren in nieuw Schoonebeek en daar al vroeg in de jeugd in het doel gekomen. Ben er nog even tussenuit geweest om in de B’s te keepen van de bvo Emmen. Maar dat was mijn ding niet daar. Om na een half jaar weer terug te keren bij vv Schoonebeek en daar nog paar jaar bij de senioren gezeten te hebben.

Later zijn we gaan verhuizen naar Weiteveen om ook daar te gaan keepen. Eerst een paar jaar in het tweede gezeten en daarna in het eerste. Gestopt in het eerste in 2016. Om daarna te gaan voetballen in de 35 plus.

Ik ben een aantal jaren keeperstrainer geweest bij de boys. En dan nu een nieuwe uitdaging bij vv Bargeres.

Ik hoop mijn ervaring over te brengen op de keepers hier. Ik heb er ten minste heel veel zin in. En wens Bargeres een sportief seizoen toe.

 

Met vriendelijke groet,

 

Bert Menke

Plaats een reactie

Uw e-mailadres is puur voor verificatie, deze wordt niet getoond en niet voor andere doeleinden gebruikt.

Postadres: VV Bargeres - Hesselterbrink 442 - 7812 EL Emmen
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen