Voorlopige indeling jeugd seizoen 2017-2018 *** UPDATE ***

21 juli 2017 Mededeling, Nieuws

Beste voetbalvrienden,

De zomer staat voor de deur en waarschijnlijk ga je leuke dingen doen.
Over een paar weken is het al weer zover, dan beginnen we met de trainingen.
Er is update geweest omtrent de voorlopige indeling.

Mocht je problemen met de indeling dan kan je een mail sturen naar erwink1971@hotmail.com, dan maken we samen een afspraak.

 


Voorlopige indeling JO8
1 Sidiiq Mouse Mohamed M JO8-1
2 Rowan Peters M JO8-1
3 Timon de Vries M JO8-1
4 Ahmed Naikumana M JO8-1
5 Ammanil Tedros Koroma M JO8-1
6 Samil Tedros Koroma M JO8-1
7 Fares Elsaid M JO8-1
8 Milan Lackovic M JO8-1
9 Alec Sijtsma M JO8-1
10 Ibrahim Baba M JO8-1
1 Abdirahman Haashin Husien Banna M JO8-2
2 Salim Farsad M JO8-2
3 Luuk Berg M JO8-2
4 Noud Spaans M JO8-2
5 Abraham Asfaw M JO8-2
6 Edward Bagramyan M JO8-2
7 Stef Groothuis M JO8-2

Voorlopige indeling JO9
1 Rick Kruise M JO9-1
2 Pepijn van de Venis M JO9-1
3 Aman Menase M JO9-1
4 Davith Schoonbeek M JO9-1
5 Modeste Aziagba M JO9-1
6 Daan Kramer M JO9-1
7 Ali Mirani M JO9-1
8 Omid Ghasemi M JO9-1
1 Mathijs Boer M JO9-2
2 Finn Siebum M JO9-2
3 Joey Nguyen M JO9-2
4 Nick Abbing M JO9-2
5 Adel Musse Kelate M JO9-2
6 Owen Pham M JO9-2
7 Jayden Hoogenberg M JO9-2
8 Lasse Seubring M JO9-2
9 Rutger Bal M JO9-2

Voorlopige indeling JO11
1 Wesley Peters M JO11-1
2 Tim Bloemink M JO11-1
3 Melvin Moes M JO11-1
4 Matthijs Smits M JO11-1
5 Nathan Dillerop M JO11-1
6 Erben Betting M JO11-1
7 Mike de Vries M JO11-1
8 Maik Groothuis M JO11-1
9 Xavi van Halen M JO11-1
10 Lynn Tent V JO11-1
1 Sargiz Glidzyan M JO11-2
2 Wesley Tse M JO11-2
3 Kristan Lackovic M JO11-2
4 Noel de Vries M JO11-2
5 Matvii Ishehenko M JO11-2
6 Bas van der Heiden M JO11-2
7 Ruben Fehrmann M JO11-2
8 Tayfun Oztoprak M JO11-2
9 Collin Moes M JO11-2
10 Robin Geerlink M JO11-2
1 Yannick van der Spoel M JO11-3
2 Sil van der Graaf M JO11-3
3 Luca Pelizzari M JO11-2
4 Giel Stekelenburg M JO11-3
5 Naouaf Mirani M JO11-3
6 Nati Asfaw M JO11-3
7 Niels Heijnen M JO11-3
8 Tijn Bal M JO11-3
9 Effelin Spier V JO11-3
10 Cheyenna Spithoff V JO11-3
1 Julian Piek M JO11-4
2 Jaxja Siradi Mohamed M JO11-4
3 Yousef Al-Zubady M JO11-4
4 Stefan van Harten M JO11-4
5 Lenny Meinen M JO11-4
6 Finn Grijsen M JO11-4
7 Arthur Davajan M JO11-4
8 Dinand Wildenberg M JO11-4
9 Ahmed Edris Malekzad Alfredi M JO11-4
10 Roan v.d. Horst M JO11-4
11 Charlotte Milo V JO11-4
12 Nova Seubring V JO11-4
13 Marlies Kleine Deters V JO11-4
14 Melissa Ophof V JO11-4

Voorlopige indeling JO13
1 Bowen Geres M JO13-1
2 Anwar Abdukadir Warsame M JO13-1
3 Finn de Boer M JO13-1
4 Abdulahi Siradi Mohamed M JO13-1
5 Niek Kocks M JO13-1
6 Wessel Stekelenburg M JO13-1
7 Jawied Ghasemi M JO13-1
8 Max Trip M JO13-1
9 Ahmad Sohrab Malekzad Alfredi M JO13-1
10 Mathijs Wiegand M JO13-1
11 Levi Steenbergen M JO13-1
12 Kadir Baksi M JO13-1
13 Dilano Zwaneveld M JO13-1
14 Bram Noorda M JO13-1
1 Mohamed Reza Zafiri M JO13-2
2 Calvin van der Spoel M JO13-2
3 Merijn Legendal M JO13-2
4 Arian Poyan M JO13-2
5 Robert Davayam M JO13-2
6 Patrick Wielage M JO13-2
7 Alex Ravens M JO13-2
8 Mohammud Haashin Husien Banna M JO13-2
9 Joost Koning M JO13-2
10 Nick Koridon M JO13-2
11 Abdul Vs himisimana M JO13-2
12 Hans v.d. Voort M JO13-2
13 Hakan Kilic M JO13-2
14 Dean Koning M JO13-2
15 Oguzhan Albostanli M JO13-2
16 Rahul Patandin M JO13-2

 

Voorlopige indeling JO15
1 Tim van der Spoel M JO15-1
2 Juliën Legendal M JO15-1
3 Sebastiaan Klein M JO15-1
4 Dylan van Huizen M JO15-1
5 Renzo van der Meulen Kunee M JO15-1
6 Tim Kocks M JO15-1
7 Michiel Wilms M JO15-1
8 Jony Ahmedov M JO15-1
9 Mitchel de Graaf M JO15-1
10 Max Jipping M JO15-1
11 Emmanuel Drame M JO15-1
12 Bowe Koolwijk M JO15-1
13 Aram Babayants M JO15-1
14 Tyler Evertsz M JO15-1
15 Jorden Spithoff M JO15-1
16 Conner Leijrik M JO15-1
1 Harun Kilic M JO15-2
2 Floris van Schijndel M JO15-2
3 Jean-Max Vewenda M JO15-2
4 Collin Kuipers M JO15-2
5 Casper Stokhof M JO15-2
6 Nick Soeteman M JO15-2
7 Bart van Willigen M JO15-2
8 Jochem van Willigen M JO15-2
9 Yannic Gozefoort M JO15-2
10 Tristan Timmer M JO15-2
11 Erik Smit M JO15-2
12 Jasper Fortuin M JO15-2
13 Julien Lanting M JO15-2
14 Jeroen Kloosterhuis M JO15-2
15 Reza van der Gaag V JO15-2
16 Milana Zwiggelaar V JO15-2
17 Esmee Spier V JO15-2
18 Isa van Wakeren V JO15-2

 

Voorlopige indeling JO19
1 Sytze van der Gaag M JO19-1
2 Ariën Moes M JO19-1
3 Julien Görtz M JO19-1
4 Hugo Zalmé M JO19-1
5 Niek Grupstra M JO19-1
6 Roy Holzapfel M JO19-1
7 Kylian van Luijt M JO19-1
8 Mats Boelens M JO19-1
9 Merlijn Tuik M JO19-1
10 Mike Soeteman M JO19-1
11 Roni Mostafa M JO19-1
12 Wesley Görtz M JO19-1
13 Kieran Geres M JO19-1
14 Niek Klasens M JO19-1
15 Casper Dorgelo M JO19-1
16 Okan Ozalp M JO19-1
17 Jordy de Vries M JO19-1
18 Maciej Dobrowolski M JO19-1

 Overzicht leiders en trainers
JO8-1 Trainer
Leider
JO8-2 Trainer
Leider
JO9-1 Trainers Richard Kruise en Martin Kramer
Leider Niels van de Venis
JO9-2 Trainer
Leiders Wouter Bal en Marco Abbing
JO11-1 Trainer René Bies
Leider Peter Peters
JO11-2 Train(st)ers Gerda v/d Gaag en Ronald Moes
Leider Ronald Moes
JO11-3 Trainer Ariën Moes en Joram Stekelenburg
Leider Dikkie Spithoff
JO11-4 Trainers Jolien Kleine Deters en Manon Lit
Jacco Seubring
Leider
JO13-1 Trainer Ilhami Baksi en Robbin Bakker
Leider Erwin Trip
JO13-2 Trainer
Leider
JO15-1 Trainer Ezzoubaier Aouichi
Leider Leon van Huizen
JO15-2 Trainer Wesley
Leider Eddy Gozefoort
JO19-1 Trainer Patrick Soeteman
Leider Peter Zalmé

 

Plaats een reactie

De reacties zijn gesloten.

Postadres: VV Bargeres - Ruinerbrink 198 - 7812 RM Emmen
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen