Amateur convenant FC Groningen-svo BDE

11 maart 2016 BDE, Nieuws

Amateur convenant FC Groningen-svo BDE

 

Op zaterdagavond 5 maart 2016 is door FC Groningen en svo BDE het amateur convenant ondertekend. Warme woorden waren er van Robbert Klaver (commercieel directeur FC Groningen) en Niek Hollewand (Manager Marketing FC Groningen) ten aanzien van svo BDE voorafgaand aan de wedstrijd FC Groningen-PSV.

Ondertekening vond namens svo BDE plaats door Miranda Chakheb (bestuurslid) en Emmy Regtop (speelster VR4). Onderdeel van de gebeurtenis die plaatsvond in de chique business lounge van FC Groningen was een diepte interview met beide dames. De heer Robbert Klaver was met name geïnteresseerd in de achtergrond en ontstaan van BDE. Hierna volgde ten overstaan van het aanwezige publiek in de business lounge (ca 400 man) het traditionele foto momentje.

 

BDE1BDE2

Ger de Boer

Plaats een reactie

Uw e-mailadres is puur voor verificatie, deze wordt niet getoond en niet voor andere doeleinden gebruikt.

Postadres: VV Bargeres - -
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen