Corona-virus bij vv Bargeres

16 september 2020 Nieuws

Beste leden, ouders en/of verzorgers, 

U krijgt deze informatie omdat er 2 mensen binnen de vereniging zijn geweest die besmet zijn met COVID-19. Het gaat om mensen die er vrijdag 11 september jl. en zaterdag 12 september jl. zijn geweest. Dus bent u vrijdag of zaterdag bij vv Bargeres geweest willen we u vragen te letten op onderstaande. 

U moet uw gezondheid extra goed in de gaten houden, omdat u nog ziek kunt worden tot en met 14 dagen na het laatste contact met een besmet persoon. U kunt klachten krijgen die passen bij COVID-19, zoals: 

 • Verkoudheidsklachten zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn 
 • (licht) hoesten 
 • plotseling verlies van reuk en/of smaak (zonder neusverstopping) 
 • kortademigheid/benauwdheid 
 • verhoging óf koorts boven de 38 graden. 

We vragen u om met de volgende dingen rekening te houden tot en met 14 dagen na afgelopen vrijdag (11 september) of zaterdag (12 september): 

Hygiëne 

 • Was regelmatig uw handen met water en zeep. Doe dit altijd: 
 • na hoesten en niezen 
 • nadat u op het toilet bent geweest 
 • na het schoonmaken en opruimen 
 • voor het (bereiden van) eten 
 • Gebruik voor het hoesten een papieren zakdoek. Heeft u geen papieren zakdoek bij de hand? Hoest dan in de plooi van uw elleboog. 
 • Gebruik een zakdoek maar 1 keer en gooi de zakdoek na gebruik weg. Was daarna uw handen. 

Afstand en social distancing 

 • Vermijd drukte. 
 • Houd 1,5 meter afstand van anderen. 
 • Werk zoveel mogelijk thuis.  

Krijgt u klachten? 

 • Belangrijk: let op of u klachten krijgt. Als u klachten krijgt, mag u niet naar buiten. Neem dan per telefoon contact op met de huisarts of GGD. Als dat nodig is, wordt u getest op COVID-19. U blijft thuis en u heeft geen contact met anderen, totdat de testuitslag bekend is. 
 • De meest voorkomende klachten die passen bij COVID-19 zijn: verkoudheidsklachten (neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn), (licht) hoesten, plotseling verlies van reuk en/of smaak (zonder neusverstopping), kortademigheid/benauwdheid, verhoging óf koorts boven de 38 graden. Indien u deze klachten krijgt, maar ook bij andere klachten, belt u de huisarts of GGD. 
 • Bij een vermoeden van koorts meet u uw temperatuur (rectaal of via het oor); koorts is een temperatuur van 38,0 graden of hoger.
   

Bent u ernstig ziek of heeft u medische hulp nodig? Ga niet naar de huisarts of het ziekenhuis toe, maar bel direct de huisarts. 

Als u geen klachten krijgt binnen 14 dagen na uw bezoek aan vv Bargeres op vrijdag 11 of zaterdag 12 september, dan gelden de algemene adviezen die op dat moment gelden in Nederland rondom COVID-19. Zie Rijksoverheid.nl. 

Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met de GGD in uw regio of kijk op Coronavirus COVID-19 op Rijksoverheid.nl. 

Plaats een reactie

De reacties zijn gesloten.

Postadres: VV Bargeres - -
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen