ME4 Kampioen in de zaal!

22 februari 2016 Mededeling, Meiden en vrouwenvoetbal, Nieuws

De meiden van SVO BDE ME4 zijn zaterdag kampioen geworden in de zaalcompetitie. Een hele knappe prestatie van deze meiden! Nadat het kampioenschap al in Nieuw Weerdinge was gevierd trok een bonte stoet auto’s toeterend door VV Bargeres naar de kantine. Na de huldiging en het gezamenlijk patat eten verlieten de meiden trots de kantine!

ME4 van harte gefeliciteerd met jullie mooie kampioenschap!

Er is 1 reactie geplaatst

  1. Wat een toppers. Gefeliciteerd met jullie kampioenschap.

    Linda Noorda, 22 februari 2016 om 23:11 uur

Uw e-mailadres is puur voor verificatie, deze wordt niet getoond en niet voor andere doeleinden gebruikt.

Postadres: VV Bargeres - -
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen