Meiden en vrouwen voetbal heeft een naam

01 juli 2015 BDE, Meiden en vrouwenvoetbal, Nieuws
Op een bijzonder geslaagde dag in het FC Emmen stadion, waar de drie verenigingen vv Bargeres, DZOH en sc Erica vierden dat ze samen komend seizoen in gaan op gebied van meiden en vrouwen voetbal, werd de naam van onthult waaronder deze samenwerking plaatsvindt.
Samen met wethouder Jan Bos en Rocky (Nederlands beste straatvoetbalster) onthulde Fleur Stiekema een bord met daarop de naam waaronder de meiden en vrouwen van de 3 verenigingen volgend jaar hun wedstrijden gaan spelen.De naam is svo BDE. In de naamgeving is prijswinnares Fleur Stiekema teruggegaan naar de basis, waarin de namen van de moeder verenigingen zichtbaar is en met svo (samenwerkende voetbalvrouwen organisatie) de doelgroep tot uiting komt.Tevens werd het logo onthuld samen met de voorzitters van de moederverenigingen waarmee de samenwerking komend seizoen van start gaat.Ger de Boer
Op de foto zit Fleur voor het nieuwe logo van svo BDO
slider

Plaats een reactie

Uw e-mailadres is puur voor verificatie, deze wordt niet getoond en niet voor andere doeleinden gebruikt.

Postadres: VV Bargeres - -
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen