Schoolvoetbal – Finale meisjes groep 5/6 bekend

17 september 2015 Nieuws

Maandagmiddag is op de velden van VV Bargeres het schoolvoetbaltoernooi voor meisjes groep 5/6 gespeeld. Maar liefst 10 teams streden om een plek in de finale die vrijdag 25 september gespeeld gaat worden. Doordat het weer ineens omsloeg (hevige regen i.c.m. onweer) is besloten om de halve finales niet door te laten gaan. In onderling overleg is besloten dat de nummers 1 uit de poule zich hebben geplaatst voor deze finale. Vrijdag 25 september zal de finale gaan tussen de teams van de Vlonder 1 en de Lisdodde 2.

Plaats een reactie

Uw e-mailadres is puur voor verificatie, deze wordt niet getoond en niet voor andere doeleinden gebruikt.

Postadres: VV Bargeres - -
Bezoekadres: Sportpark Easy Fit Emmen - Brinkenhalte 10 - 7812 HX Emmen